Služby

Firma MILITKÝ - společenské služby, s.r.o. nabízí pronájem prostor pro pořádání společenských akcí a provozuje jídelnu s výbornými obědy za lidové ceny.

Plesy, svatby, hostiny

Ples je velkolepou událostí, kde lidé z Nové Paky a blízkého okolí stráví nezapomenutelné chvíle. Naše firma není pořadatelem plesů, ale pronajímá prostory vhodné pro uspořádání plesových akcí. Pro bližší informace o pronájmu prostor pro uspořádání plesu, nás prosím kontaktujte.

Máte početnou rodinu a hledáte místo, kde uspořádat svatební hostinu? Máme pro vás řešení. Nabízíme pronájem prostor pro uspořádání velkolepé svatební párty. K dispozici je malý i velký sál, takže si určitě vyberete vhodnou variantu pro vaše potřeby.

Má vaše tetička kulaté narozeniny? Hledáte místo, kde uspořádat narozeninovou hostinu pro větší počet lidí? Nabízíme prostory pro pořádání velkolepé hostiny.

Ne vždy je hostina veselou záležitostí. Naši klienti prostory využívají i na pořádání smutečních hostin. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Firemní akce a školení

Jste firma a hledáte prostory pro uspořádání Vánočního večírku? Potřebujete uspořádat školení pro větší množství lidí a nevíte kde? Nabízíme pronájem dvou sálů pro různě velké firemní akce. Neváhejte nás kontaktovat pro případnou rezervaci. Pro další informace se podívejte na stránky s nejčastějšími dotazy.